" Kukiełkowe cudeńka"

W piątkowe popołudnie 25 listopada nauczycielki z grupy V z przedszkola przy ulicy Reja zorganizowały warsztaty plastyczne dla dzieci i rodziców, których tematem przewodnim były "Kukiełkowe cudeńka".

Sala przedszkolna przemieniła się nagle w pracownię artystyczną. Każdy z uczestników wykazywał się dużą wyobraźnią i wspaniałymi umiejętnościami manualnymi tworząc ze zgromadzonych materiałów pomysłowe kukiełki. Sami rodzice przekonali się jak wiele fajnych rzeczy można wykonać samodzielnie, co niektórzy ujawnili swoje talenty plastyczne. Warsztaty były jednocześnie okazją do wspólnej zabawy z dziećmi. Czas upłynął w miłej atmosferze; były pogawędki, kawka i słodkie wypieki, o które zadbały mamy. Dziękujemy uczestnikom za udział w warsztatach. Cieszymy się, że mamy tak zdolnych i chętnych do współpracy rodziców.