Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Grupę „Krasnali” odwiedził specjalny gość.

Grupę „Krasnali” odwiedził specjalny gość. Była nim Pani Natalia- mama Kalinki, która z zawodu jest pielęgniarką.

Dzieci dowiedziały się czym Pani Natalia zajmuje się w pracy, jak należy dbać o zdrowie. Odważniejsze przedszkolaki pozwoliły obandażować sobie rękę, nakleić plasterek czy „opatrzyć” ranę. Dzieciaczki chętne używały stetoskopu do badania misia i naszego gościa, mierzyły sobie temperaturę ,poznawały pulsometr i ciśnieniomierz. Wizyta Pani Natalii wzbudziła duże zainteresowanie wśród maluszków, które uważnie słuchały i oglądały wszystkie rzeczy udostępnione im. Nikogo nawet nie wystraszyły strzykawki ani kroplówka. Za dzielność każdy otrzymał naklejkę i dyplom oraz coś słodkiego. Spotkanie zaowocowało zabawą w pielęgniarki i w lekarzy.