Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

WIELKANOCNE WARSZTATY INTEGRACYJNE z Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im Z Sękowskiej w Radzyniu Podl

WIELKANOCNE WARSZTATY INTEGRACYJNE z Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im Z Sękowskiej w Radzyniu Podl

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi w grupie KRASNALI odbyły się warsztaty, na które zaprosiliśmy dzieci z przedszkola Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im Zofi Sękowskiej Radzyniu Podlaskim. Bardzo miło minął nam czas na wspólnej zabawie przy wiosennych i świątecznych piosenkach. Inwencja twórcza dzieci zaowocowała stworzeniem pięknych dekoracji w postaci wesołych kurczaczków, które będą zdobiły hol przedszkola.
Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, pełnej przyjaźni, akceptacji i zrozumienia oraz wprowadziły wszystkich w wielkanocny nastrój.
Serdecznie dziękujemy Paniom i dzieciom za wspólne spotkanie i życzymy zdrowych, spokojnych świąt.