Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Warsztaty mydlarskie

Warsztaty mydlarskie

WARSZTATY MYDLARSKIE w grupie " Ananaski".
Mydło pachnące, jak kwiatki na łące, czyli warsztaty mydlarskie!
Pachnące, kolorowe mydełka, od zawsze były dla dzieci elementem zabaw podczas kąpieli. Dzisiejsze warsztaty ukazały dzieciom, iż powszechnie im znane mydło może nie tylko stanowić atrybut czystości, ale również stać się niepowtarzalnym, pachnącym dziełem sztuki.
Podczas warsztatów, dzieci dowiedziały się jaka jest historia powstawania mydła, z czego tworzy się mydlane kształty. Dzieci miały możliwość za pomocą zmysłów zdobywać nowe doświadczenia. Wrażeniom sensorycznym podczas wykonywania mydełka nie było końca:)
Warsztaty miały wyjątkowy charakter, sprawiły dzieciom mnóstwo radości przy łapaniu i puszczaniu baniek mydlanych, a zapach olejków długo unosił się w przedszkolu .