Dzień Babci i Dziadka w Kinie ROK – ludowo, radośnie i z serca
W niezwykłej, ludowej oprawie nasze przedszkolaki wystąpiły dla swoich ukochanych Babć i Dziadków w Kinie ROK.
Dzieci w pięknych strojach ludowych śpiewały, tańczyły tańce regionalne i z dumą prezentowały swoje talenty.
Publiczność była zachwycona, a wzruszenie w oczach Dziadków – bezcenne 
Serdecznie dziękujemy:
Dyrekcji ROK – za życzliwość i udostępnienie sali
Tomaszowi Młynarczykowi – za przepiękne zdjęcia
Mirosławowi Piasko – za film i fotografie
Marcinowi Snuzikowi – za profesjonalne i ciepłe prowadzenie uroczystości.
Drogim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, radości i dumy z wnuków – jesteście niezastąpieni 