BAŚNIOWA PARADA PRZEDSZKOLAKÓW

Dnia 06 czerwca 2017 r. dzieci z naszego przedszkola po raz kolejny wzięły udział w Baśniowej Paradzie    zorganizowanej  przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Radzyniu Podlaskim.

Wszystkie przedszkolaki spotkały się na placu przy budynku biblioteki, tam zostały powitane przez Panią dyrektor  oraz przez Pana Burmistrza Jerzego Rębka. Burmistrz przeczytał dzieciom fragment bajki, którą zachęcił do wspólnego świętowania. Następnie barwnym korowodem wszyscy ruszyli w stronę Parku Miejskiego. Podczas radosnego marszu dzieci wysłuchały fragmentów bajek czytanych przez właścicieli sklepów.  W parku powitała bardzo  ciepło wszystkie dzieci pisarka Pani  Wioletta Piasecka. Wspólnie wszyscy się bawili, były teatrzyki. konkursy, loteria. W nagrodę czekała słodka niespodzianka w postaci cukierków. Baśniowa Parada była ciekawym wydarzeniem i przyniosła wiele wrażeń.