WYNIKI RODZINNEGO KONKURSU „ZDROWY POSIŁEK”

Przedszkole Miejskie w Radzyniu Podlaskim ogłasza, że w konkursie wzięło udział 8 przedszkolaków wraz ze swoimi rodzinami. Dostarczyli oni 10 przepisów na zdrowe posiłki, zarówno śniadania, obiady jak  i podwieczorki.

Uroczyście ogłaszamy, że WSZYSTKIE dostarczone recepty zostaną wykorzystane  i dzieciaczki z naszego przedszkola będą mogły zakosztować posiłków sporządzonych według tych przepisów.

WSZYSTKIE potrawy zostaną zamieszczone   w jadłospisie.

PRZEDSZKOLAKOM I ICH RODZINOM, które wzięły udział w konkursie serdecznie. GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY

A byli to:

JAKUB CIOK – gr.I – przepis na „Paprykarz z kaszy jaglanej”

HANNA LITWINIEC – gr. I – przepis na „Zupa z dyni”

ZOFIA WOŁOSOWICZ – gr. III – przepis na „Kurczak curry”

KACPER TELENGA – gr.III – przepis na „Medaliony warzywne”

IGOR BORKOWSKI –gr. III – przepis na „Spaghetti alla bolognese” i „ Makaron z piersią z kurczaka, szpinakiem i fetą”

MILENA  ROLA – gr. IV – przepis na „Zupa jarzynowa Milenki” i „Deserem: owoce w galaretce”

AMELIA KOWALSKA – gr. IV – przepis na „Deser warstwowy”

ZUZANNA MAZUREK – gr. V – przepis na „Pulpety”