Kubusie - Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

W tym roku nasze przedszkole nie zapomniało również o akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która pomaga chorym dzieciom.

W tej szlachetnej akcji wzięła udział grupa „Kubusie” pod opieką Pani Agnieszki Kowalczyk i Bożeny Pietrzak. Dzieci zaprezentowały się na scenie Radzyńskiego Domy Kultury wraz z innymi artystami, którym nie są obojętne chore dzieci. „Kubusie” w pięknych, przyciągających wzrok strojach zaprezentowały swoje umiejętności wokalne w piosenkach: „Za kominem świerszczyk spał”, „Popatrzcie na jamniczka”, „Bajkowe bajeczki”. Zdolne dzieci zachwyciły widownie pięknym tańcem marionetek do muzyki: ”Taniec drewnianych lalek”. Grupa  wraz ze swoimi Paniami zebrały olbrzymie brawa całej widowni. Występ stal się wielka  satysfakcją dla dzieci i ich rodziców ze względu na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.