„ W karnawale czas na bale”

Karnawał jest czasem przepełnionym zabawą i muzyką.

Ważną  jego tradycją są bale karnawałowe.Nasze przedszkole podtrzymuje tradycje i co roku organizuje długo oczekiwany przez wszystkich przedszkolaków bal. W tym roku bal odbył się w naszym przedszkolu 26 stycznia 2018. Od samego rana w przedszkolu można było zobaczyć dzieci poprzebierane w różne bajkowe postacie. Dzieci bawiły się w pięknie udekorowanej na tę okazję sali a zabawiał je zespół Picasso. Urocze klauny zachęcały wszystkich do wspólnej zabawy. Zabawa była doskonała. Uśmiech  nie znikał nikomu z twarzy. Muzyka porywała do tańca w rytm samby, walczyka itp. Było barwnie  i kolorowo. Dzieci z wielka przyjemnością pozowały do zdjęć w celu upamiętnienia tych niezapomnianych chwil. Kiedy bal dobiegł końca przedszkolaki z wielkim żalem opuszczały sale. Dla poprawy ich nastroju czekał na nich jeszcze słodki poczęstunek, co znacznie poprawiło wszystkim nastroje. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Jest to  dla naszego przedszkola wielka satysfakcja i przyjemność.