Zakończenie roku przedszkolnego w grupie IV 6 – latki Przedszkola Miejskiego w Radzyniu Podlaskim przy ulicy Armii Krajowej 12.

Uroczystość  została  oficjalnie rozpoczęta  polonezem w wykonaniu przedszkolaków.

Następnie dzieci recytowały pięknie wiesze, śpiewały piosenki i zatańczyły tance Krakowiak, Papayja. Nie zabrakło podziękowań i życzeń. Na pamiątkę  tego wydarzenia  dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, książki, oraz kuferki ze słodyczami które zakupili rodzice.

Życzymy im wszystkiego dobrego, aby nową drogą szli odważnie a lata spędzone w przedszkolu miło  wspominali .

Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i każdą chwilę kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach. .