,,Żyj zdrowo i kolorowo’’

Pod takim hasłem  3.11.2017 w  Przedszkolu Miejskim Filia nr 1 odbyło się spotkanie promujące zdrowy styl życia.

Kształtowanie czynnej postawy wobec zdrowia przybliżył przedszkolakom honorowy gość - pani  dietetyk Zofia Mazurek-Dudek, która w bardzo ciekawy sposób opowiadała i zachęcała dzieci do spożywania owoców i warzyw. Starsze grupy Krasnale i Słoneczka pod kierunkiem wychowawczyń  p. Eli Hordejuk i p .Małgosi Kępy przygotowały dla swoich młodszych  kolegów i koleżanek inscenizację ,,Na straganie’’, ,,Zdrowa sałatka’’, oraz zaśpiewały piosenki o warzywach i owocach. Ten deszczowy dzień w naszym przedszkolu był bardzo wesoły i kolorowy. Pani Zosia obiecała nam , że na pewno odwiedzi nasze przedszkole jeszcze nie raz. Serdecznie zapraszamy … już wkrótce rozstrzygnięcie konkursu na zdrową potrawę.

Małgorzata Kępa