Podziękowania!!!!

Ciągle jesteśmy w klimatach WOŚP dzięki Państwu - Annie i Tomaszowi Mikołajczukom, którzy są rodzicami naszego wychowanka Pawełka.

Państwo Mikołajczukowie sprawili nam ogromną niespodziankę, ponieważ w ramach akcji WOSP wylicytowali dla nas komplet mebli Serenada i doposażyli nasze przedszkole w bardzo atrakcyjne zabawki.
Na uwagę zasługuję fakt, że wspierając chore dzieci w ramach akcji WOSP dodatkowo pomogli dzieciom „Jedyneczki”.
Dla naszych wychowanków jest to przykład na to, że warto pomagać. Dzieci „Jedyneczki” wspierały akcję WOSP malując obraz i już w niedługim czasie ich dobro zostało nagrodzone dzięki wspaniałemu gestowi Państwa Mikołajczuków.
Pani Annie i Tomaszowi składamy serdeczne podziękowania i życzymy Państwu, żeby Wasze wielkie dobro powróciło do Was stokrotnie.