Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, wpajamy szacunek dla polskich symboli: godła i flagi, dlatego też dnia 10 listopada dzieci z Przedszkola Miejskiego miały okazje uczestniczyć w pięknej Akademii związanej z obchodami Narodowego Święta Niepodległości.

Akademia została przygotowana przez dzieci grup: „Kaczuszki” Pań Joanny Lewartowskiej i Elżbiety Paszkowskiej oraz  „Biedronki” Pań  Małgorzaty Warsz i Ewy Kozłowiec. Dzieci ubrane w piękne galowe stroje z biało – czerwonymi własnoręcznie wykonanymi kotylionami  na piersi, wykonały pieśni i wiersze  patriotyczne. Na koniec wszyscy zaśpiewali hymn Polski, a wszystko to przy pięknej  patriotycznej dekoracji.

Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci naszych „Małych Polaków”.