Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Gościliśmy Dyrektora Radzyńskiego Ośrodka Kultury

Dzisiaj w grupie "Stokrotek " gościliśmy Dyrektora Radzyńskiego Ośrodka Kultury - Pana Roberta Mazurka. Pan Robert przyszedł do przedszkolaków z maskotką - białym niedźwiadkiem i książeczką z bajkami. Jak się później okazało jest to zbiór bajek o naszym mieście i o niedźwiadku Radku. Dzieci z wielką uwagą wysłuchały opowieści o misiu i najciekawszych miejscach w Radzyniu, a następnie swoje wrażenia przelały za pomocą kredki na kartkę papieru. Wizyta Pana Roberta przyniosła przedszkolakom wiele radości, a propagowanie czytelnictwa powiązanego z historią naszego miasteczka na długo pozostanie w pamięci "Stokrotek".
Składamy serdeczne podziękowania Panu Robertowi Mazurkowi za rozbudzenie w nas zainteresowań historią, kulturą i pięknem naszej miejscowości.
Dzięki Panu Robertowi jesteśmy bardzo dumnymi z naszego miasta przedszkolakami.