Stokrotki żegnają przedszkole

W środę 21.06.23 r. odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego w najstarszej grupie „STOKROTKI”. 4 lata wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli także rodzice i Pani Dyrektor Anna Niewęgłowska.
Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne pod okiem swoich wychowawczyń – Kozłowiec Ewy i Lewartowskiej Joanny. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy z rąk Pani Dyrektor, książki oraz zakładki.
Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola oraz za ich wyrozumiałość i cierpliwość i za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy.
Bo to magia jest przedszkola
i tej „Jedyneczki”
Tutaj każdy uśmiechnięty,
tutaj nigdy się nie zmęczysz!!!
Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu! 🙂