Nie lada to gratka poznajemy Misia Uszatka

PIERWSZE SZKICE KRASNALI
7 listopada przedszkolaki z grupy II KRASNALE gościły Pana Krzysztofa Gajdzickiego. Spotkanie odbyło się w ramach projektu edukacyjnego ,,Nie lada to gratka! Poznajemy Misia Uszatka’’. Tak się składa, że Pan Krzysztof hobbistycznie rysuje postacie z bajek i przyszedł nam pokazać swoje umiejętności. Dzieci wspólnie z gościem obejrzały bajkę z dawnych lat pt.: ,,Wyprawa do parku’’, porozmawiały o darach jesieni, a potem bacznie obserwowały jak Pan Krzysztof szkicuje ich ulubionego misia. Zachęcone pokazem, same wzięły kartki i spróbowały swoich sił w rysunku. Na zakończenie spotkania powiedziały w podzięce wierszyk o misiu i wręczyły małego krasnala, który będzie przypominał o miłym spotkaniu w Jedyneczce. Pan Krzysztof zostawił nam na pamiątkę kolorowanki, które były rysowane na specjalne zamówienie naszych dzieci.
Serdecznie dziękujemy!!!