Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Wielkie Wicie 2024 w Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Radzyniu Podl

Wielkie Wicie 2024 w Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Radzyniu Podl

W tym wyjątkowym czasie przed Świętami Wielkanocnymi grupa "Kaczuszki" i "Motylki" miała okazję uczestniczyć w Wielkim Wiciu 2024. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem imprezy na której podziwialiśmy grę aktorską uczniów, tańce i ubiory ludowe. Całości dopełniała muzyka i piękny śpiew chóru szkolnego,a scenografia stworzyła niezapomniany klimat.
Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 1 za zaproszenie i możliwość dołączenia do pięknej akcji charytatywnej mającej na celu pomoc Marii Jurkowskiej