Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Warsztaty wielkanocne

Warsztaty wielkanocne

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z utęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Tuż przed Wielkanocą w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Właśnie z tej okazji w ubiegły czwartek w grupie „ANANASKI” odbyły się warsztaty wielkanocne. W trakcie warsztatów dzieci wspólnie z rodzicami miały okazję wykazać się swoją wyobraźnią, malując pisanki, wycinając i dekorując barwne zajączki oraz tworząc własnoręcznie wszelkie kreatywne prace. Zaangażowanie dzieci i rodziców sprawiło, że te chwile były jeszcze bardziej wyjątkowe.
Warsztaty były doskonałą okazją miłego spędzenia czasu oraz utrwalenia wiedzy na temat tradycji Świąt Wielkanocnych. Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły je w wielkanocny nastrój. Wspólnie z rodzicami dzieci stworzyły magiczne dekoracje i ozdoby, które dodadzą uroku w waszych domach.
Dziękujemy również za wspólne zabawy integracyjne, śpiewanie wielkanocnych piosenek. Były to warsztaty pełne uśmiechu i radości na twarzach naszych przedszkolaków. Mamy nadzieję, że nasze warsztaty przyczyniły się do budowania więzi rodzinnych oraz wzmacniania wspólnego poczucia świątecznej atmosfery.