„Dzień Dinozaura” i „Dzień Niedźwiedzia Polarnego”

Luty, jak każdy miesiąc w przedszkolu jest pełen niespodzianek, a także okazji do zdobywania wiedzy o świecie.

26 i 27 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dinozaura oraz Dzień Niedźwiedzia Polarnego. Tego dnia dzieci miały za zadanie przynieść różne przedmioty związane z dinozaurami i niedźwiedziami. Jak na dobrych kolegów przystało, dzieci wzajemnie wymieniały się swoimi skarbami. Bez wątpienia dzieci miały okazję do poszerzenia swojej wiedzy na temat tych zwierząt. Dzieci wykazały bardzo duże skupienie i zainteresowanie podczas prezentowania informacji i ciekawostek na temat dinozaurów i niedźwiedzi, oglądania albumów i książek, wykonywania prac plastycznych, brania udziału w specjalnie przygotowanych konkurencjach oraz podczas wspólnej zabawy. Te dni sprawiły dzieciom mnóstwo radości oraz rozbudziły pasję do pogłębiania wiedzy na temat tychże stworzeń.