KRASNALE POZNAJĄ PRACĘ STRAŻAKA

Dzieci z grupy najmłodszej w ramach projektu ,, Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy" zaprosiły do przedszkola strażaka - Pana Macieja Koczkodaja.
Przedszkolaki z zachwytem i wielkim zaciekawieniem uczestniczyły w spotkaniu, podczas którego mogły poznać specyfikę pracy strażaka, jego umundurowanie oraz niezbędne sprzęty potrzebne do wykonywania zawodu. Dzieci dowiedziały się, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale też wzywani są do wypadków, zalanych domów, a nawet ratują zwierzęta. Wielką radość sprawiło "Krasnalom" gaszenie mini - pożaru na placu przedszkolnym, w której uczestniczyli bardzo aktywnie z ogromnym entuzjazmem.
Na zakończenie spotkania przedszkolaki podziękowały i życzyły wytrwałości jak również satysfakcji zawodowej.
Serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi Koczkodajowi za wspólne, bardzo wartościowe spotkanie i poświęcony nam czas.