Rodzice Dzieciom

Rodzice dzieciom

RODZICE DZIECIOM
31maja 2023r. dzieci z grupy KRASNALE z Przedszkola Miejskiego nr. 1, obejrzały przedstawienie - niespodziankę pt.: ,,Kaczka Dziwaczka’’. Inscenizacja wiersza J. Brzechwy została przygotowana przez rodziców z okazji Dnia Dziecka. Reżyserem była p. Agnieszka Kowalczyk, a w główną rolę wcieliła się p. Dominika Ozimkiewicz. Wszystkie prezentowane postacie bardzo rozbawiły dzieci. Rodzice- aktorzy niesamowicie się starali, aby ten dzień był dla dzieci pełen radości.
Podczas przedstawienia słychać było okrzyki zachwytu i gromkie brawa. Wielką niespodzianką był gościnny występ p. policjanta Piotra Woszczaka, który zawsze chętnie podejmuje wszelkie formy współpracy z naszym przedszkolem. Wszystkim RODZICOM-AKTOROM , składamy podziękowania za wspaniałe pomysły, piękne stroje i wielkie zaangażowanie. Trójce grupowej za przygotowanie prezentów dla dzieci w postaci podusi –chmurki z wyszytym imieniem. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby przedstawienie się udało, nasze małe Krasnale przesyłają moc uścisków. Emocje towarzyszące temu wydarzeniu zapadną w pamięci z pewnością na całe życie.
W przedstawieniu wystąpili:
Agnieszka Szczepaniuk- narrator
Dominika Ozimkiewicz –Kaczka Dziwaczka
Sylwia Ochal, Agata Łączyńska, Karolina Golec- Kaczuszki
Joanna Skomorowska- Krzaczek
Karolina Łukaszuk- Fryzjer
Iwona Cybula- Aptekarz
Magdalena Obrębska- Praczka
Agata Bahniuk- Gęś
Rafał Kurowski-Kurier
Piotr Woszczak- Policjant
Sylwia Marciniuk- Kucharka
Bartosz Luty- Kupiec
Natalia Kurowska- Zając
Scenografia: Monika Brygoła i Agata Osak
Podkład muzyczny: Karolina Łukaszuk
Kamera i zdjęcia: Piotr Skowronek, Katarzyna Daniłkiewicz Niewęgłowska, Iza Sałaj
Serdecznie dziękujemy, tym bardziej, że rodzice w przyszłym tygodniu wystawią swoją sztukę dla całej społeczności przedszkolnej !!!