„Babciu, Dziadku bardzo kocham Cię”

W ubiegłym tygodniu wszystkie grupy naszego przedszkola obchodziły uroczystości związane ze Świętem Babci i Dziadka.

Dzieci oczekiwały z utęsknieniem na swoich bliskich. Zaprezentowały się w piosenkach, wierszach i tańcach. Uroczystości jak i przygotowania do nich stanowiły  wspaniałą okazją do nauki  okazywania miłości i szanowania  osób starszych. Dziadkowie byli poruszeni i dziękowali swoim wnukom ogromnymi brawami. Dzieci  podarowały swoim bliskim wczesnej przygotowane przez siebie drobne upominki lub  tradycyjne laurki. Uroczystości były uwieńczone pysznym poczęstunkiem i wspólną zabawą dziadków z wnukami. Miło było patrzeć na twarze szczęśliwych dziadków i ich wnuków.

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najlepsze życzenia – zdrowia, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności.

„Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.
Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.
No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło.
Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają.
Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”